סורבתי להלוואה, מסיבת bdi שלילי, מה הצעד הבא?

אף אחד לא אוהב לקבל תשובה שלילית, בטח בכל הקשור לנושאים פיננסיים, אבל יחד עם זאת, יכול להיות שבמקרה זה "כל עכבה לטובה". גם אם הבנק היה מאשר לך את ההלוואה, יתכן שהתנאים שלה היו גרועים (ריבית גבוהה למשל), ולכן, עדיף להסתכל על העניין כהזדמנות ולא כמכשול.

הבנקאי שבוחן את הבקשה שלך להלוואה, יתמקד בבדיקה של יכולת ההחזר שלך לעומת הסיכון. הדרישות לאישור או דחיית הלוואה משתנות מבנק לבנק ולעתים אפילו בין הסניפים השונים. בטרם תאושר הבקשה שלך או תידחה, הבנק בודק מספר קריטריונים שמעידים על מידת הסיכון הכרוכה במתן הלוואה:

  • כושר החזר

  • איתנות כלכלית

  • בטחונות כלכליות

  • התרשמות אישית

חשוב להבין, הפרמטרים שעל פיהם מתקבלת ההחלטה האם לתת הלוואה או לא הם דינמים, מאוד תלותיים ואינם חד משמעיים. דבר אחד כן בטוח, עם BDI שלילי הסיכויים למתן הלוואה הם אפסיים. בדיקת הBDI הוא המסנן הראשון שעובר הלקוח בעת הגשת בקשה להלוואה, חשוב לציין שבדיקות BDI נעשות לא רק ע״י הבנקים, אלא גם ע״י חברות גדולות כמו יס או הוט, חברות מימון, סוכניות רכב וכו׳. חברות גדולות רוצות לדעת שהלקוחות שלהם יכולים לעמוד בתשלומים ולוודא שהלקוחות אינם ״מסוכנים״ (כלכלית) לפני מתן השירות/מוצר של החברה.

לסיכום – תיקון הBDI עלול במקרים מסוימים להעלות את הסיכוי שלכם לקבל הלוואה. בדקו זאת למען הסר ספק.

שתפו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
צמחיה - NewCredit

רוצים לצאת כבר לדרך?

ניוקרדיט - אנימציה איש שמח בחליפה

צרו איתנו קשר

טלפון

077-9971686

כתובת

הבונים 12, רמת גן

שעות פעילות

ימים א'-ה' 09:30-19:00

מאמרים נוספים

חריגה ממסגרת אשראי - אוברדראפט

חריגה ממסגרת האשראי

תשלום ריבית גבוהה, הורדת דירוג אשראי ועד למגבלות פיננסיות שעלולות להקשות על הסיכויים לקבלת הלוואה בעתיד. כל מה שצריך לדעת על השלכות חריגה ממסגרת אשראי.

קרא עוד »

הבדיקה הראשונה שלנו היא ללא עלות, אז למה אתם מחכים?