ייעוץ פיננסי

רואים בתמונה - אישה בפגישת ייעוץ, אצל מומחית פיננסיים

במציאות הכלכלית של ימינו המרובה באתגרים ומהמורות, אנו נדרשים לקבל החלטות הרות גורל על בסיס שוטף. החלטות אלו מתפרסות על פני סקאלה רחבה ומגוונת, ודורשות מאיתנו אורך רוח, כמו גם התמודדות לעיתים עם נושאים בהם אין לנו את הידע או הניסיון הדרוש.
התנהלות פיננסית נכונה אינה מצרך מובן מאליו. על מנת להגיע אל הנחלה המובטחת ולהבטיח איתנות כלכלית לטווח הארוך, ייעוץ פיננסי מקצועי עשוי להיות הפתרון המושלם עבורכם. כך זה עובד

חשיבות ייעוץ פיננסי לשגשוג וצמיחה

למה אנחנו מתכוונים, אתם ודאי תוהים? מדובר למעשה בעולם ומלואו ברמה הפיננסית – החל מהתחבטות לגבי לקיחת הלוואה או משכנתא, השגת מימון לצורך פיתוח העסק, התמודדות עם מצב כלכלי רעוע, בדיקת מאזן ההוצאות/הכנסות האישי או המשפחתי, ועד להחלטה בדבר השקעות אטרקטיביות שנועדו להשיג תשואה עבור הכסף שלנו.
כל אלו ועוד הינם רק חלק מהנושאים השוטפים עמם כמעט כל אחד או אחת מאיתנו נדרשים להתמודד במהלך חיינו הבוגרים ברמה הפיננסית.

בשנים האחרונות ניכרת מגמה מבורכת, במסגרתה בעלי עסקים, עצמאים ושכירים כאחד, פונים אל גורם חיצוני במטרה שיקדם עבורם תוכנית פיננסית אסטרטגית שנועדה להוביל אותם למחוזות גבוהים יותר.
תוכניות אלו מתגבשות תוך בחינת מודלים כלכליים ורעיונות פרקטיים אשר מממשים הלכה למעשה את חזונם.
כך למעשה, בעזרת הכוונה מקצועית ניתן לשפר באופן ניכר את ההתנהלות הפיננסית, הכוללים עמידה ביעדים והגעה להישגים לא מבוטלים.

מהו יועץ פיננסי?

יועץ פיננסי כשמו כן הוא, הינו אדם או חברה המעניקים ייעוץ ליחידים, זוגות, משפחות ועסקים, תוך מטרה מוצהרת להיטיב את מצבם הפיננסי.
מדובר לרוב ביועץ המעניק שירותי הדרכה וליווי פיננסיים, ומהווה בה בעת גורם מוסמך עמו ניתן לטכס עצה בנושאים כלכליים שונים.

גורם זה מנצל בצורה מושכלת את הידע וההכשרה שברשותו על מנת להיטיב עם מצבנו הפיננסי. לרוב מדובר בבעל מקצוע מהתחום הכלכלי (כלכלן, רו"ח וכו'), זאת על אף שהחוק הישראלי אינו מחייב יועצים פיננסיים בהכשרה ספציפית או בכפיפות לרגולציה כלשהיא.

מי זקוק לייעוץ פיננסי?

התשובה לכך רחבה, שכן מדובר במנעד בלתי נגמר של לקוחות מכל קשת התחומים במשק. בין אם מדובר באנשי עסקים ובעלי חברות המעוניינים לייצר איתנות פיננסית וחשיבה מחוץ לקופסא לצרכי פיתוח עסקי וצמיחה, דרך עצמאים המבקשים לשפר את תזרים המזומנים שלהם באמצעות בניית אסטרטגיה מקיפה הלוקחת בחשבון את מכלול המרכיבים הפיננסיים הנדרשים, ועד למשפחות או יחידים הזקוקים להכוונה נקודתית או הסתכלות מבחוץ של גורם מקצועי, אשר תדע לשים את האצבע על ליקויים פיננסיים או החלטות שגויות אותן הם לוקחים שלא במודע.

בעזרת ייעוץ פיננסי איכותי זוכים לרוב הלקוחות במתן בהירות ביחס לשורה של פרמטרים פיננסיים, לרבות מציאת אפיקי השקעה ומקורות מימון, צמצום עלויות בלתי נחוצות והצטיידות ב"ארגז כלים פיננסי" שתכליתו לקדם אותם ברמה הכלכלית.

אילו שירותים מוענקים על ידי יועץ פיננסי

ייעוץ פיננסי עסקי מטרתו בראש ובראשונה להביא תוצאות, כאשר הרעיון הוא לתרגם את התהליך הפיננסי לגורמים, על ידי בחינה איכותית של כלל הפרמטרים הדרושים. שירותים אלו עשויים לכלול, בין היתר, בניית תוכנית עסקית, בדיקת רווחיות של חברה או עסקי, ייעוץ במתן הלוואות או משכנתאות, הליך פרישה לגמלאות, מימוש זכויות כספיות על בסיס סוציאלי והיד עוד נטויה.

הייעוץ עשוי לכלול ליווי ממושך המתפרס על פני מספר מפגשים, אשר תפקידו להוביל לעמידה ביעדים ומטרות שהצבתם לעצמכם מבעוד מועד (לדוגמא: הקטנת הגרעון המשפחתי, כיסוי המינוס, ייעוץ לגבי השקעות נדל"ן או שוק הון, שיפור דירוג אשראי).

משאירים את העבודה למקצוענים

חברת "ניו קרדיט" גאה להציג מהפכה בתחום הייעוץ הפיננסי, זאת לאור שירותי הייעוץ הרחבים אותם אנו מעניקים לקהל לקוחותינו 365 יום בשנה, 24/7.

צוות החברה כולל את מיטב המוחות, בתוכם כלכלנים ויועצים בכירים, מומחי אשראי וכלה בעורכי דין ומשפטנים מהשורה הראשונה. אלו יחד חוברים יחד לצורך מתן מענה פיננסי מקיף, הכולל גם היכרות על בוריה עם המערכת הכלכלית לאורכה ולרוחבה, לרבות בנקים, חברות מימון וגופים חוץ בנקאים, מולם אנו עובדים על בסיס יום-יומי.

"ניו קרדיט" חרתה על דגלה מתן ייעוץ פיננסי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, במטרה להוביל את לקוחותינו לשיפור משמעותי ברמה הכלכלית. אנו דוגלים באמרה כי גם "השמיים הם לא הגבול", אולם על מנת להגיע אליהם, יש לפעול באופן מושכל בעזרת ייעוץ פיננסי המתבצע ללא דופי.

אנו גאים על הסיוע הפיננסי אותו הענקנו עד היום עבור לקוחות רבים, שזכו בשירותי ייעוץ לפני ולפנים. נשמח להיות שם גם עבורכם, לגלות אוזן קשבת לאתגרים הפיננסיים הניצבים מולכם, ועד לגיבוש תכנית אסטרטגית שתוביל אתכם למעוז חפצכם.

אולי פספסת משהו:
ניו קרדיט

ניו קרדיט היא חברה המורכבת מסוללת מומחים פיננסי וצוות משפטי ותיק בתחום האשראי. אל תיכנעו למצב המקשה עליכם בהתנהלות הכלכלית היום יומית אל מול גופי המימון והבנקים, יש דרך לצאת מזה.

בואו איתנו
לדרך חדשה!
נראית בתמונה קריקטורה של בוט בני עם שטרות שעפות באוויר

עדיין מתלבטים?

שיחה ובדיקה ראשונה ללא עלות, וללא התחייבות!

בתמונה רואים את הלוגו של בני, בוט הנותן מענה ראשוני לגולש שזקוק לכך

בואו איתנו לדרך חדשה!

ימים א’-ה’ 19:00 - 09:30