איחוד הלוואות – הפתרון היעיל שהבנק שלכם לא יציע לכם

איחוד הלוואות

בתחילת דרככם לוויתם מהבנק כסף למשכנתא, ואז החלטתם לרכוש רכב חדש ולקחת הלוואה. בהמשך, כדי להרחיב את העסק, לקחתם הלוואה נוספת. יכול להיות שבדרך היו עוד כמה הלוואות קטנות לטיולים או לסגירת המינוס.

התרחיש הזה לא שונה מהתרחישים ברוב משקי הבית בישראל.
נכון ל-2020 46% ממשקי הבית במינוס, ל-27% יש משכנתא ול-29% הלוואות שאינן משכנתא. הרבה זוגות מגיעים למצב שההכנסה נמוכה מדי ביחס למסגרת האשראי ולהלוואות שלקחו והם חייבים לקחת עוד הלוואות כדי לעמוד בתשלומים.

למה הבנקים לא מספרים לנו על הפתרון של איחוד הלוואות?

לבנקים אין אינטרס לספר לכם שתוכלו ליהנות מריבית נמוכה יותר ובתנאים טובים יותר, כי הם מרוויחים כמובן מהריביות, וככל שאתם משלמים יותר ריביות על יותר הלוואות, הבנקים מרוויחים יותר.
לכן, הגופים הפעילים בתחום הם גופים חוץ – בנקאיים.

אז למה בעצם כדאי לבצע איחוד הלוואות?

  1. סדר –

    היתרון העיקרי באיחוד הלוואות הוא שאנחנו יודעים בדיוק מה הסכום שנלקח ומה הריבית. כשאנחנו מדברים על התנהלות פיננסית, לסדר וארגון יש חשיבות מכרעת בדרך להתנהלות נכונה. התנהלות כזאת מאפשרת לנו לצמצם הוצאות במקרה הצורך, וכמו כן להיערך כראוי למצבים בלתי צפויים העלולים להתרחש בחיינו. לרוב, זה יתאפשר רק כאשר אנו שומרים על הסדר ויודעים מהם תנאי ההלוואה וההחזרים החודשיים באופן מדוייק.
  2. ריבית נמוכה יותר –

    כאשר הריבית שאנו משלמים גבוהה יחסית, גם סכום ההחזרים החודשיים שלנו גבוה בהתאם . קבלת הלוואה אחת בלבד בתנאים טובים, לרוב תאפשר לנו גם ריבית מעט נמוכה יותר מזו שנקבל כאשר נפזר את ההלוואות בין כמה גופים שונים.
  3. פריסת תשלומים לטווח ארוך –

     כאשר אנו לוקחים מספר הלוואות ממספר גופים שונים, הגופים הללו לרוב אינם מודעים אחד לשני, עניין אשר גורם לכך שבכל חודש, אנו נדרשים לשלם סכומים בלתי מבוטלים למספר גורמים במקביל. לעומת זאת, כאשר אנחנו מאחדים את כל ההלוואות להלוואה אחת, הפריסה מתבצעת תוך התחשבות בסכום החוב הכולל, כך שניתן לפרוס את התשלומים באופן קל ונוח יותר.

נוסף על כל הנאמר, צריך גם לבדוק מה סוג ההלוואות שלקחתם. אם נשאר לכם החזר מועט וכבר שילמתם את רוב הריבית ונשארה רק החזרת הקרן, פחות משתלמת ההאחדה להלוואה אחרת, שכן היא עשויה להתפיח את גובה הריבית.

כמו כן, בנוגע למשכנתא צריך לציין שאמנם הריבית נמוכה יותר אבל יש לוודא שלאורך זמן עם ההחזרים החודשיים אנחנו לא משלמים יותר.
דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא קנסות היציאה או פירעון מוקדם.

לסיכום

על אף שאיחוד הלוואות עשוי להיראות כמו תהליך פשוט לכאורה, חשוב להבין כי מדובר בתהליך שמומלץ לבצע עם ליווי מקצועי. ליווי כזה יאפשר לכם לקבל תמונת מצב אובייקטיבית על ההלוואות שנלקחו, הריביות, ההחזרים הריאליים שיהיה ניתן לעמוד בהם, ועוד.

פנו אל המומחים

אנו בניו קרדיט מציעים שירות של איחוד הלוואות תוך ליווי הלקוח, אפיון המצב ובניית תכנית מדוקדקת המותאמת באופן אישי וספציפי אליו.
האינטרס של הלקוח הוא הדבר היחיד העומד לנגד עינינו.
בשונה מהבנק, אנו נותנים ייעוץ בלתי תלוי, מה שמאפשר לנו לסייע ללקוחותינו לחסוך סכומי כסף גבוהים במיוחד על ריביות או קנסות, וכמו כן לאפשר להם מרחב נשימה בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית שלהם וההחזרים החודשיים שעליהם לעמוד בהם.

בואו איתנו
לדרך חדשה!

נראית בתמונה קריקטורה של בוט בני עם שטרות שעפות באוויר

עדיין מתלבטים?

שיחה ובדיקה ראשונה ללא עלות, וללא התחייבות!

בתמונה רואים את הלוגו של בני, בוט הנותן מענה ראשוני לגולש שזקוק לכך

בואו איתנו לדרך חדשה!

ימים א’-ה’ 19:00 - 09:30
דילוג לתוכן