שיפור דירוג האשראי – בכמה פעולות פשוטות

לאלגוריתם של מערכת נתוני האשראי לא נרצה להיכנס. למרות זאת, יש כמה קווים מנחים ברורים שעל פיהם נתנהג בכדי לטפס גבוהה בדירוג. חשוב לזכור שלא ניתן לשפר את דירוג האשראי בין לילה.

התמקד בצבירת נתונים חיוביים. הנה כמה דוגמאות:

  • עמוד בתשלומים חודשיים. זכור, כל גיהוץ שנעשה במהלך החודש נצבר ומחוייב בסופו. גלה אחריות בגיהוץ האשראי ועמוד בתשלום החוב בסוף החודש.

  • עמידה בתשלומי הלוואות, משכנתאות, שכ״ד, וכו׳ מפגינים על אמון ואיתנות כלכלית. דבר שללא ספק עם הזמן יכול לעזור בהעלאת דירוג האשראי.

  • ניצול המסגרת. ניצול של מעל 70% מהמסגרת אכן יכול לעזור לשיפור הדירוג. לבנקים יש אינטרס ברור שהלקוח ינצל את מלוא המסגרת שלו (כך הוא מרוויח יותר כמובן). לא הרבה יודעים, אי-ניצול של מסגרת האשראי עלולה לפגוע בדירוג! לכן חשוב שתתאמו את גובה המסגרת שלכם בהתאם להוצאות החודשיות שלכם.

  • אין יותר נאמן מכסף מזו… חשוב שנית. ככלל, ככל שתשתמש בכרטיס האשראי (באחריות כמובן) דירוג האשראי שלך ישתפר. אין מעקב על התנהלות במזומן, לא שזה פסול, זה פשוט לא יעזור לדירוג האשראי שלך.

לסיכום – התנהלות פיננסית אחראית, נכונה וממוקדת הן המפתח לשיפור דירוג. זכרו שידע זה כח. חקרו את הנושא, דעו את זכויותכם וענו תשובות חכמות לבנקאי שיושב מולכם, הראו לו מי הבוס, אין הרגשה מנצחת יותר מזו, מנסיון. אהיו סבלניים, זמן הוא פאקטור משמעותי בשיפור דירוג האשראי.

מאחלים לכם דרך צלחה, לכל עזרה, תמיכה, ייעוץ וליווי מוזמנים לפנות אלינו.

צוות ניו קרדיט

דירוגי אשראי ששיפרנו
שתפו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מחיקת בידיאי שלילי - NewCredit

רוצים לצאת כבר לדרך?

כבר לא יכולים לחכות?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

דוח נתוני אשראי

דוח נתוני אשראי

דוח נתוני אשראי הינו דוח אשר ניתן להפיק אותו דרך מערכת נתוני אשראי של בנק ישראל, בנוסף בעת שימוש באפלקציית קפטן קרדיט ובדיקה של דירוג

קרא עוד »