בחברה קיימות 3 מחלקות עיקריות בהן:

הצוות המשפטי
המורכב מעורכי דין מוסמכים

צוות ניהול תיקי לקוחות

מומחי אשראי

ניו קרדיט היא חברה המורכבת מסוללת מומחים פיננסיים וצוות משפטי ותיק בתחום האשראי אשר מעניקה
ליווי אישי צמוד תוך מתן שקיפות מלאה ללקוח.

הצוות המיומן שלנו, המכיר על בוריו את חוק נתוני האשראי החדש בודק את דוח הפרופיל הפיננסי שלכם,

מאתר ומנתח את אותם הנתונים הגורמים ללקוח לחיווי אשראי שלילי, דירוג אשראי נמוך או אי זכאות לקבל הטבות פיננסיות שונות המקשים עליו בהתנהלותו הכלכלית אל מול גופי המימון והבנקים והתנהלות שגרתית יומיומית.

תחומי ההתעסקות המרכזיים שלנו הם: מחיקת נתוני אשראי שליליים, מחיקת בי די אי שלילי, העלאת דירוג האשראי, בדיקת דירוג אשראי, יעוץ פיננסי וכל מה שביניהם.

 

בתום בדיקה מעמיקה המתבצעת על ידינו וזיהוי המקורות אשר פוגעים בדירוג האשראי ובחיווי האשראי, אנו בוחרים ביחד עם הלקוח את המסלול המתאים ביותר עבורו להמשך התהליך לשם השגת המטרה הרצויה.

הצוות הפיננסי שלנו מתנהל מול גופי הבנקים השונים עד למחיקת נתוני האשראי השליליים, העלאת דירוג האשראי ומהפך מחיווי אשראי אדום לירוק ברוב המקרים.

דירוג האשראי ומעבר של החיווי מאדום לירוק מאפשר ללקוח התחלה נקייה אל מול גופי המימון השונים בהתחשב במצבו הפיננסי הנוכחי, ומקנה לו קבלת הלוואות, אשראי ומשכנתאות בתנאים טובים ונוחים.

ניו קרדיט היא בעלת 80% הצלחה ומתחייבת להחזר כספי מלא תוך יום עסקים

במידה ואין באפשרותנו להפוך את חיווי האשראי לירוק במקרים של התחייבות מלאה.

אבני היסוד שלנו

אחריות ומקצועיות הן אבני היסוד של חברת ניו קרדיט, ערכי החברה מבוססים על שירות ומערכת יחסים ארוכת טווח בגישת הלקוח במרכז.

אחריות והתנהלות מקצועית הן אבני היסוד של ניו קרדיט. הלקוחות זוכים למערך שלם של התייחסות ממוקדת בכל פניה, ליחס אישי, לליווי של צוות מקצועי החל מהרגע הראשון, להתאמה אישית בהתאם לצורך ולשלב בו הם נמצאים בחיים. 

בואו איתנו לדרך חדשה

או