מי אנחנו?

ניו קרדיט היא חברה המורכבת מסוללת מומחים פיננסי וצוות משפטי ותיק בתחום האשראי. אל תיכנעו למצב המקשה עליכם בהתנהלות הכלכלית היום יומית אל מול גופי המימון והבנקים, יש דרך לצאת מזה.

בחברה קיימות 3 מחלקות עיקריות

רואים בתמונה ציור של מאזניים המסמל יציבות כלכלית

הצוות המשפטי המורכב מעורכי דין מוסמכים

מוצג בתמונה תיק המסמל על אזור עם נתוני הלקוח

צוות ניהול תיקי לקוחות

בתמונה רואים - כף יד עם כרטיס אשראי מעליה

מומחי אשראי מקצועיים

ניו קרדיט היא חברה המורכבת מסוללת מומחים פיננסיים וצוות משפטי ותיק בתחום האשראי אשר מעניקה ליווי אישי וצמוד במגוון תחומים, כאשר המרכזיים ביותר הם: מחיקת נתוני אשראי שליליים, מחיקת בי די אי שלילי, העלאת דירוג האשראי, בדיקת דירוג אשראי, יעוץ פיננסי וכל מה שביניהם.

אל תיכנעו למצב המקשה עליכם בהתנהלות הכלכלית היום יומית אל מול גופי המימון והבנקים, יש דרך לצאת מזה.

הצוות המיומן שלנו המכיר את חוק נתוני האשראי החדש על בוריו, יבדוק את דוח הפרופיל הפיננסי שלכם, יאתר וינתח את הנתונים הגורמים לחיווי אשראי שלילי/דירוג אשראי נמוך או אי זכאות לקבל הטבות פיננסיות שונות.

בתום הבדיקה המעמיקה וזיהוי מקורות הבעיה, אנו מלווים את הלקוח ובוחרים יחד איתו את המסלול המתאים ביותר עבורו להמשך התהליך לשם השגת המטרה הרצויה.

דירוג האשראי ומעבר של החיווי מאדום לירוק מאפשר ללקוח התחלה נקייה אל מול גופי המימון השונים בהתחשב במצבו הפיננסי הנוכחי, ומקנה לו קבלת הלוואות, אשראי ומשכנתאות בתנאים טובים ונוחים.

אצלנו גישת הלקוח במרכז היא לא רק סלוגן, ייעלנו את כל התהליך שהלקוח עובר בחברתנו –
פיתחנו אפליקציה נגישה כדי לייצר שקיפות מלאה, הגברנו את מערך השירות והפלטפורמות ליצירת קשר,  הכשרנו את המומחים לליווי אישי צמוד תוך רגישות למצב. הכל כדי שתעברו חוויית שירות נעימה,
מהירה ומקצועית.

ניו קרדיט היא בעלת 80% הצלחה ומתחייבת להחזר כספי מלא תוך יום עסקים במידה ואין באפשרותנו להפוך את חיווי האשראי לירוק במקרים של התחייבות מלאה.

האנימציה של בני על רקע שיפור דירוג אשראי שלילי

אבני היסוד שלנו

ערכי החברה מבוססים על שירות ומערכת יחסים ארוכת טווח בגישת הלקוח במרכז.

אחריות, אמינות ומקצועיות הן אבני היסוד של חברת ניו קרדיט, הלקוחות שלנו זוכים לקבלת ליווי אישי וממוקד החל מהפנייה הראשונה, ועד לשינוי חיווי אשראי מאדום לירוק.

אנו כחברה למתן שירותים פיננסיים, מבינים היטב כי אמון הציבור הוא הדבר החשוב ביותר – ולכן יצרנו תהליך פשוט, נגיש, ואפליקציה שדרכה יוכל הלקוח ליהנות משקיפות מלאה בכל רגע נתון.

עדיין מתלבטים?

שיחה ובדיקה ראשונה ללא עלות, וללא התחייבות!

בתמונה רואים את הלוגו של בני, בוט הנותן מענה ראשוני לגולש שזקוק לכך

בואו איתנו לדרך חדשה!

ימים א’-ה’ 19:00 - 09:30