ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות: מדריך מיוחד לרוכשי נכסים

מעוניינים להימנע מתשלומים מופרזים מדי חודש לבנק? כל מה שצריך לדעת על חשיבות ייעוץ משכנתאות מקצועי לפני רכישת נכס. מדריך מיוחד מבית "ניו קרדיט"

החלטתם לרכוש נכס חדש? קודם כל שיהיה במזל! מה שבטוח, מדובר בתהליך מכונן אותו יש לבצע בצורה מושכלת, אחראית וכזו שלא תיעשה בחיפזון. בכל זאת מדובר בנכס בשווי מיליוני שקלים, כך שכל פרט ולו הקטן ביותר בעסקה הינו בעל השלכות משמעותיות.

אין זה סוד כי רובם המכריע של רוכשי דירות ונכסים בישראל לאורך השנים, נעזרים במשכנתא דרך בנק מלווה לצורך השגת נזילות והשלמת העסקה. מגמה זו, ראוי לציין, צפויה רק ללכת ולהתעצם בשנים הקרובות, נוכח מחירי הדיור הגבוהים הן באזור גוש דן והמרכז והן בערי הפריפריה, שלעת עתה מסרבים להיעצר.

במידה והינכם נמנים בין ציבור הרוכשים אשר אינם בקיאים ברזי המקצוע, ובמידה ומושגים כמו ריביות או מסלולים צמודים (או לא) למדד נשמעים לכם כמו סינית, כנראה שהנכם זקוקים לשירות ייעוץ משכנתאות.

אז במה מדובר? הרעיון הוא שבטרם תשלימו את רכישת המשכנתא, תוכלו ליהנות משירותיו של יועץ מקצועי בתחום המשכנתאות אשר יוכל לנהל עבורכם את תהליך לקיחת המשכנתא מול הבנק המלווה, תוך השגת הריביות והתנאים האופטימליים ביותר. מטרת הייעוץ נועדה בסופו של יום לחסוך לרוכש המשכנתא הממוצע כסף דה פקטו, ובאותה נשימה למנוע ממנו ליפול למלכודות או "תכסיסים" שעשויים לפגוע בכיסו.

יועצי משכנתא – למה אנחנו צריכים את זה?

בניגוד למה שרבים מאיתנו נוטים לחשוב, תפקידו של יועץ משכנתאות אינו מסתכם רק בהשגת ריבית אטרקטיבית ונמוכה יותר, שכן משימתו הינה רחבה הרבה יותר ונעוצה בצורך להבין האם העסקה מול הבנק המלווה אכן משתלמת. במילים אחרות, תפקידו של היועץ הוא לבנות תמהיל משכנתא מדויק, תוך עריכת משא ומתן והשוואה בין הבנקים. תהליך זה צפוי לחסוך בסופו של יום לא מעט כסף עבור האדם הממוצע, בנוסף לליווי צמוד מצד היועץ שיוכל לעקוב אחר תנאי המשכנתא אחת למספר שנים, לצורך בחינת הכדאיות שלה.

כמובן שניתן לבצע את הצעדים הללו בעצמנו ואולי לחסוך כמה אלפי שקלים, אולם בראייה כוללת מי שמעוניין בליווי צמוד ומקצועי שעשוי לעשות את ההבדל בסופו של יום ולהתבטא בחיסכון של הרבה מאוד כסף ברמת תשלומי ההחזרים החודשיים לבנק, ייטב עבורו אם ייעזר בשירות ייעוץ משכנתאות למען רווחתו הכלכלית.

יוצאים לדרך חדשה: ניו קרדיט בשבילכם

במידה והחלטתם כי הנכם זקוקים ליועץ משכנתאות מקצועי לצורך השלמת תהליך המימון מול הבנק, הגעתם למקום הנכון! אנחנו בניו קרדיט, חברה בעלת מוניטין בתחום הפיננסי המתמחה בנושאי התנהלות כלכלית נכונה וייעוץ למשכנתאות, נדאג לסייע לכם לאורך כל הדרך ועד לשביעות רצונכם המלאה.

באמתחתנו סוללה של מיטב המומחים הפיננסיים, כולל יועצי משכנתאות אשר צברו ניסיון בשוק הבנקאות ויוכלו לאתר עבורכם את מסלולי המשכנתאות הגמישים והאטרקטיביים ביותר, וחשוב מכל – לדאוג כי לא תיאלצו לשלם סכומים מופרזים שלא בצדק.

הערך המרכזי אותו אנו מציבים לנגד עינינו מאז ומתמיד, מציב את הלקוחות שלנו ורוכשי המשכנתאות במרכז. זכרו כי הבנק הוא עסק לכל דבר וככזה ינסה לעשות ככל הניתן על מנת להגדיל את הרווח שלו. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ומהווים עבור לקוחותינו "חומה בצורה' תוך דאגה לאינטרסים הכלכליים שלכם.

אז רגע לפני הצעד המכונן ורכישת הנכס המיועד, אנו מזמינים אתכם לחבור אלינו לניו קרדיט. אנו מתחייבים להוביל אתכם יד ביד עד לנחלה המובטחת ולמשכנתא אטרקטיבית והוגנת המותאמת למצבכם הפיננסי.

 

בואו איתנו
לדרך חדשה!

נראית בתמונה קריקטורה של בוט בני עם שטרות שעפות באוויר